Bir Aşk Büyüsü İşe Yaraması İçin Geçen Süre Ne Kadardır?

Bir aşk büyüsü işe yaraması için geçen süre nedir? Bir büyü, sözcükler, eylemler, büyülü araçlar ve malzemelerle birlikte yaşamsal enerjilerin odaklanmasıdır.

Bu enerjilerin, çevremizdeki dünyanın duygusal, fiziksel ve ruhsal yönlerini etkilemesi amaçlanır. Ne istediğimize çok güçlü bir şekilde odaklanarak, enerjilerin gerçekliğimizde hareket etme şeklini değiştirecektir. Yaptığımız şey, hayallerimizi gerçeğe dönüştürmek. Büyüler birçok kültürde önemlidir. Elbette, genellikle farklı şekillerde görünürler, ancak fikir aynıdır. Büyü yaptıklarının farkında olmayan insanlar bile büyü yaparlar.

Bir Aşk Büyüsünün İşe Yaraması İçin Geçen Süre

Bu soru gerçekten ne tür bir büyü yaptığınıza ve hangi dinden çalıştığınıza bağlıdır. Çeşitli gelenekler vardır ve büyü birçok farklı yerden ilham alma eğilimindedir. Bazı büyülerin ortaya çıkması birkaç gün sürebilirken, diğerleri haftalarca veya aylarca çalışmanın ürünü olabilir. Bal kavanozu büyüsü  bunun güzel bir örneğidir. Normalde aylarca hatta yıllarca çalışacakları niyetiyle yapılırlar.

Geleneksel olarak, birçok pagan, bir ay döngüsünde (28 gün) büyünüzün bir sonucunu görmediyseniz, geri dönüp büyüyü tekrarlamanız gerekebileceğine inanır. Voodoo’nun bir dizi daha uzun büyüsü var, hatta bazıları büyü çalışmaya başlamadan önce 7 gün boyunca bir mum yakmayı bile içeriyor. Bu tür büyülerle, normalde sonuçları görmeniz gereken bir zaman çerçevesi belirlenir.

Büyü yaparken, farklı büyülerin çalışmasının farklı süreler aldığını unutmayın. Özellikle aşk büyüleri bazen biraz zaman alabilir ve bunları birden fazla kez tekrarlamanız gerekebilir. Büyüler, hayatınızdaki bir şeyi düzeltmek için asla tek durak noktası değildir. Hayatınızda aşkı tezahür ettirmek isteyebilirsiniz ve bir aşk büyüsü yapabilirsiniz, ancak bazen bu büyünün aslında düşündüğünüzden farklı bir sonucu olacaktır.

Aşk Büyüsü

Aşk Büyüsü Çalışıyor mu?

Aşk büyünün işe yarayıp yaramadığını nasıl anlarsın? Bu temel bir soru gibi görünse de gerçek biraz daha karmaşıktır. Büyünün işe yarayıp yaramadığını bilmek bazen zor olabilir. Büyünün başarılı olup olmadığını ne zaman söyleyebilirsin? Özellikle aşk büyülerinde başarı alanı gridir. Aşkın fışkırmasını bekleyerek bir büyü yapabilirsiniz ve gerçekte, duygularınızın nesnesinin duygularını sadece biraz sallayabilirsiniz.

Aşk büyüleri normalde diğer insanları içerdiğinden, duygularının nasıl değişip değişmediğini bilmek zordur ve bu da başarıyı ölçmeyi zorlaştırır. Örneğin, aşk büyünüz işe yaramış olabilir ve diğer kişi size karşı daha güçlü hislere sahip olabilir, ancak bu onların bu duygulara göre hareket ettikleri anlamına gelmez. Yani onlar size söyleyene kadar büyünün başarılı olduğunu bilemezsiniz, ki bu çok daha sonra veya hiç olmayabilir.

Bir büyünün işe yarayıp yaramadığına ilişkin bu belirsizlik nedeniyle, sadece günlük hayatınıza devam etmenizi ve çok fazla endişelenmemenizi öneririz! Büyünün gücünden ne kadar şüphe duyarsanız, işe yarama olasılığı o kadar azdır. Olabildiğince pozitif olmaya çalışın ve büyünüzün işe yaradığını gösterebilecek küçük işaretler arayın.

Aşk Büyünüzün İşe Yaradığına Dair 4 İşaret

Büyünün başarısına ne tür işaretler işaret edebilir?

  1. Büyü yaptıktan sonra hemen bir sakinlik hissettin mi? Bir dağı fethediyormuş gibi hissetmenize neden olan küçük bir güç dalgalanması yaşadığınızı hissettiniz mi?
  2. Size daha fazla ilgi gösterdiği için büyüyü yaptığınız kişi mi? Bunun fiziksel bir ilgi olması. Mesaj mı yazıyorlar yoksa seni daha mı arıyorlar? Onlar sana farklı bakarken yakalıyor musun?
  3. Başkaları seninle büyüyü yaptığın kişi hakkında daha fazla mı konuşuyor? Bu, kişinizin sizin hakkınızda olumlu konuştuğunu ve arkadaşlarınızın bir bağ fark gösterebilir.
  4. Kendiniz hakkında olumlu ve mevcut durumunuzdan memnun musunuz? Mutluysanız, büyüyü yapan kişi fark edecek! Mutlu insanlar başkalarını çeker. Herkes kendinden emin ve iyi hisseden birinin yanında olmak ister.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now