Belirli Bir Kişiyi Çekmek İçin Güçlü Aşk Büyüleri

Belirli bir kişiyi çekmek için aşk büyülerinden herhangi birini kullanmadan önce, bu kişinin sizin kim olduğunuzu ve adınızı bildiğinden emin olun. Sevdiklerinizi ayin öncesinde haftada en az beş kez görmeniz gerekir. Birbirinizi ne kadar az görürseniz, büyü o kadar az etkili olur ve onu başarılı kılmak için daha fazla çaba sarf etmeniz gerekir. Bu kişi sizi tanımıyorsa, belirli bir kişiyi çekmek için büyü yapmaya çalışmayın, çünkü birinin bir yabancıya aşık olmasını sağlamak çok zordur.

Varlığınızı bilmeyen birine güçlü aşk büyüsü yaparsanız, bu kişi tanıdığı birisine, örneğin bir komşu, bir iş arkadaşı, eski bir eş gibi ama size aşık olmayacaktır. Bu yüzden lütfen kendinizi sevdiklerinizle tanıştırmak için elinizden gelenin en iyisini yapın ve mümkün olduğunca iletişim halinde olun.

Birçok insan popüler oyuncular, şarkıcılar, sporcular ve diğer ünlülerle çıkmak istiyor ve güçlü aşk büyülerinin onlara yardım edebileceğini düşünüyorlar ama yapamıyorlar. Birincisi ve en önemlisi, belirli bir kişiyi çekmek için güçlü aşk büyüleri koyarsanız ve bu kişi bir ünlüyse, büyünün temel terimi ihlal edilir, özellikle sihir bir insanı bu kişinin tanımadığı birine aşık edemez. İkinci olarak, ünlü insanların çoğu, üzerlerine yapılan tüm büyüleri etkisiz hale getiren yüksek güçler tarafından korunmaktadır. Üçüncüsü, ünlü insanlar büyü yapmanın tehlikesinin farkındadır ve genellikle kendilerini ritüelleri veya tılsımlarıyla koruyan profesyonel medyumlarla çalışırlar. Sonuç olarak, eğer bu kişi ünlüyse, belirli bir kişiyi başarılı bir şekilde çekmek için büyü yapmak imkansızdır. Belirli bir kişi büyüsü yapmak için, aşağıdaki eşyalardan birini veya daha iyisini almanız gerekir;

  • Sevdiklerinizin bir fotoğrafı veya birkaç fotoğrafı;
  • Sevdiklerinizin giydiği giysiler;
  • Yemek artıkları, tükürük numuneli peçeteler, sevdiğiniz kişi sigara içiyorsa sigara izmariti;
  • Saç, tırnak, deri, kan, sperm örnekleri;
  • Ayrıca sevdiğiniz kişinin tam adını da bilmeniz gerekir;
  • Doğum tarihi ve saati;
  • Doğum yeri.

Karmaşık büyüler belirli bir kişiyi cezbetmek için, fotoğraflarınıza, tam ad ve doğum tarihi dahil kişisel bilgilerinize, biyomateryal örneklerine, vb. ihtiyacınız olabilir. Bir ritüel gerçekleştirmeden önce, medyum müşteriye takip etmesi için ayrıntılı talimatlar verir. Bir dolandırıcılıkla uğraşırsanız herhangi bir şey sağlamanız veya yapmanız gerekmeyecektir, çünkü dolandırıcılıklar ilk etapta büyü yapmayacaktır, bu nedenle paranız dışında sizden hiçbir şeye ihtiyaç duymazlar.

Güçlü Aşk Büyüleri

Belirli Bir Kişiyi Çekmek İçin Çok Güçlü Bir Büyü

Deneyimli medyum, belirli bir kişiyi çekmek için bir büyü hazırlarken aynı şeyi yapar. Birbirlerine uyup uymadıklarını anlamak için ritüele katılan her iki kişinin enerjilerini, bedenlerini ve çakralarını incelerler. Bununla birlikte, belirli bir kişinin cazibesi, bu tür hazırlıklar olmadan başarılı bir şekilde yapılabilir ve hedef büyük olasılıkla müşteriye aşık olur, ancak bu tür ritüellerin etkisi bizim oldukça hızlı yıpratır.

Böyle bir aşk birkaç hafta sürer. Bazen biraz daha uzun sürebilir. Ama sonra sona erer. Büyü yanlış yapıldığından veya medyumun deneyim veya beceriden yoksun olduğu için sona ermez, bu arada bu da mümkündür, ancak hem siz hem de sevdikleriniz hala birbirinizde sevmediğiniz ve asla katlanmayacağınız bazı şeylere sahip olduğu için ölür. . Bu nedenle, belirli bir kişiyi çekmek için hızlı aşk büyüleri işe yaramaz.

Kötü alışkanlıklarımız, kaba zevklerimiz ve diğer olumsuz özelliklerimiz, enerjimizin zihinsel alanlarımız, dilek ve irade alanlarımız üzerindeki etkisinin sonucudur. Bir medyum, müşterinin belirli bir kişiye sevdiği kişiyi cezbetmek için bir büyü yapımında enerjilerini incelediğinde, nihayetinde ilişkilerini yok edebilecek tutarsızlıkları belirler. Örneğin, kız arkadaşınızın diğer erkeklerle flört etmekten hoşlanmasından nefret ediyorsunuz. Medyum bunu gördüğünde, kız arkadaşınızın flört etmeyi bırakmasını sağlar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now