Bekar Kadınlara Büyü Ritüeli

Çoğu durumda, insanlar bekar kalır. Kural olarak, bekarlığa enerji hastalıkları ve karmik uyumsuzluk neden olur. Bu nedenle, normal bir aşk büyüsü yaptırmak, bu tür kadınlar için yeterli değildir.

Bekar bir kadın, kariyerine odaklanmışsa ve evlenmeden ve bir aile kurmadan önce finansaldır. Önce bekârlıklarının nedenlerini ortadan kaldıracak ve sonra aşkı bulmalarına yardımcı olacak birine ihtiyaçları var. bağımsızlık kazanmak istiyorsa, en güçlü büyücülerden herhangi birinin yardımına ihtiyaç duyar mı?

Feministler ve güçlü bağımsız kadınlar hakkında ne söylerlerse söylesinler, kadın bir işi yürütmek ya da kariyer yapmak için doğmaz. İsterse bir işi olsa da kadın bir gün anne olmak için doğar. Bu doğal bir yaşam sürecidir ve savaşmak başınızı belaya sokabilir.

Bir kadının bir işi olması, bir iş yürütmesi ve başka şeyler yapması, bunun kendisi için çocukları ve ailesinden sonra gelmesi veya onun kadar önemli olması koşuluyla sorun değildir. Aksi takdirde kadın, ciddi bir endişe kaynağı olan hayattaki asıl amacını unutur. Kadının güçlü bir büyü yaparak onunla ilgilenmesi gerekiyor. En güçlü büyü yapanlardan biri müdahale etmedikçe, 10, 20 veya 30 yıl sonra kadın kariyerine öncelik verme kararını anlayacak ve hayatının en büyük hatası çocuksuz olacaktır. Bu olduğunda, onu değiştirmek için genellikle çok geçtir.

Güçlü Bir Büyü Bekar Bir Kadına Nasıl Yardım Edebilir?

Medyum sizi en güçlü büyüleri yapmadan önce, neden bekar olduğunuzu öğrenmek isteyecektir. Bozuk enerjileriniz, hormonal dengesizlik, anne babanız tarafından size aktarılan yanlış değerler veya çocukken yaşadığınız psikolojik bir travma yüzünden mi? Deneyimli bir medyum, bu sorunlardan herhangi birini çözebilir ve sonunda aşkı ve mutluluğu bulmanızı sağlar.

bekar

Kadınların Bekar Olmasının En Yaygın Nedeni Nedir?

Bazı medyumlar muhtemelen bizimle aynı fikirde olmayacaktı, ancak kadının bekar olmasının üç nedenini görüyoruz. Bunlar;

  • Yanlış değerler;
  • Kadınları mutlu olmaktan alıkoyan kalıtsal enerji hastalıkları;
  • Enerji eksikliği.

Bu tür problemler, güvensizliğinizden veya kötü seçimler ve küçük hatalar yüzünden kendinizi yenme alışkanlığınızdan, uzun süre cinsel ilişkiye girmeden ya da belirli bir göreve aşırı derecede odaklanma alışkanlığınızdan kaynaklanabilir. Örneğin, bir ilişkiye girmeden önce bir derece almaya ve iyi bir iş bulmaya karar veriyorsunuz. Bunu yaparak kendinizi tüm hayatınız boyunca bekar kalmaya programladığınızı anlamıyorsunuz (ortalama bir insanın üniversiteden mezun olması ve iyi bir iş bulması yaklaşık 7 yıl sürüyor, bu da böyle bir programın sizin özünüz olması için fazlasıyla yeterli).

Diğer nedenler arasında kürtaj, sadakatsizlik, duygusal travmalar ve büyü yapmak sayılabilir. Yoga öğretmeniniz zihniniz ve çakralarınız yerine pozisyonlara ve nefes alma tekniklerine odaklanmışsa, yoga yaparak bile enerjinize ciddi zarar verebilirsiniz.

Hangi Büyü Ritüelini Uygulamanız Gerekir?

Nihai hedeflerinize bağlıdır. Belirli bir erkekle birlikte olmak istiyorsanız, deneyimli medyum size bu adama atılacak bir aşk büyüsü sunmalıdır. Erkeklerin sizden istediğiniz kişiyle cinsel ilişkiye girmekten veya ruh eşiniz gibi görünen biriyle çıkabilmenizi istemesini istiyorsanız, en tecrübeli medyum size buna göre büyüler sunacaktır.

Güçlü Büyülerin Ortalama Fiyatı Nedir?

Sorunuza cevap veremiyoruz. Her kadın benzersizdir ve farklı enerjileri ve sorunları vardır. Dahası mutluluk, farklı kadınlar için farklı şeyler ifade eder ve bu nedenle her kadının gerçekleştirilmesi için özel bir ritüele ihtiyacı vardır. Büyü yapan kişinin izlediği hedeflerle birlikte bu ritüeller fiyatı belirleyen şeydir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now