Basit ve Hızlı Bir Para Büyüsü

Hayatımızın finansal yönünü görmezden gelen ve para için en az bir büyü, felsefi veya ezoterik bir öğretiyi bulmanız çok zor. Bu yazıda size kendi başınıza yapabileceğiniz basit para ritüellerinden bahsetmek istiyoruz. Bazı tehlikeli enerjileri rahatsız edeceğinizden veya yüksek güçlerden korkabilirsiniz. Refah elde etmek için çevredeki enerjileri etkilerken güvende olman için para kazanmak için her büyüyü dikkatlice yapmanız gerekir.

Medyum hocalar güçlü bir para büyüsü yapmak, tüm tavsiyelerini dikkatlice uyguladığınızdan emin olun. Ayrıca, bir gün içinde asla birkaç ritüel gerçekleştirmeyin. Bir başkasını kullanmadan önce her zaman para kullanma büyüsünün sonuçlarını vermesini bekleyin.

Basit ve hızlı para büyüsü

Hızlı Para Büyüsü Nasıl Yapılır?

Bu hızlı para büyüsünün akşam yapılması gerekiyor. Tercihen, işyerinde memnun olduğunuz zor bir günün ardından. Evinize gidin, akşam yemeği ye ve sonra biraz dinlen. Kimsenin seni rahatsız etmediğinden emin ol. Banyonuzu temizleyin. Küvetinizi ılık suyla doldurun ve içine birkaç bozuk para atın. Bozuklukları atarken, küvetin etrafına dağıldığından emin olun.

Elbiselerini çıkar ve küvete gir. Yaklaşan duygusal ve fiziksel zevki düşünün. Para için bu büyüyü yaparken uyum ve huzuru elde ederek, enerjilerinizi para akışının enerjileriyle birleştirirsiniz, yani bundan sonra para akışları size çekilecektir. Güçlü para büyüsünü tamamladıktan sonra, bozuk paraları bir havluyla kurulayın veya saç kurutma makinesi kullanın. Para kazanmak için büyüyü her bitirdiğinizde yapın. Paraları bir kutuya koyun. Kutu dolduğunda, madeni paraları kağıt parayla değiştirin ve parayı kendinize veya başkalarına hediyeler almak için kullanın.

Doğaçlama yapmaktan korkmayın! Mumları yakın, bir kadeh şarap için ya da rahatlamanıza yardımcı olacaksa para büyüsünü yaparken iyi bir müzik açın. Ne yaparsan yap, güçlü para büyün güçlerini kaybetmez. Üstelik ritüel size ne kadar zevk verirse o kadar çok para alırsınız.

Resimli Hızlı Para Büyüsü

Para için bu büyü, belirli bir şey için para biriktirenler için mükemmeldir. Bu büyüyü yapmak için cam veya seramik bir vazo satın alın. Vazonuz herhangi bir şekil ve boyutta olabilir. Sadece ihtiyacınız olan paraya uyduğundan ve doğal malzemeden yapıldığından emin olun.

Vazoyu eve getirin ve görebileceğiniz bir yere koyun. Üç gün vazoya dokunmayın. Vazoyu her yanından geçirdiğinizde, istediğinizi satın almak için dolduracağınız parayı düşünün. Bu hızlı para büyüsü herhangi bir meblağı çekebilir ve ne için biriktirdiğiniz önemli değil – bir çift spor ayakkabı, gitar, araba veya bir malikane.

Para büyüsü için, vazonuzu satın aldıktan dört gün sonra hayalini kurduğunuz nesnenin bir resmini bulun (yazdırabilirsiniz). Resimde bu şeyden başka bir şey olmadığından emin olun. Alakasız resimler veya yazılar, bu çok güçlü para büyüsünün enerjilerini bozabilir. Resmi bulduktan sonra bir süre hayal edin ve vazoya koyun. Her sabah şunları yapın;

  • Vazonun önünde ayağa kalkın;
  • Rahatlayın ve sakinleşin;
  • Bir şeyi satın almanın heyecanına hazırlanın;
  • Resmi vazodan çıkarın, hayal edin. Resimde gösterilenleri satın almanın ne kadar harika olacağını düşünün;
  • Biriktirdiğiniz parayı sayın, sevinin ve yüksek güçlere şükredin (şükranınızı yüksek sesle ifade ederseniz, çok kibar olun);
  • En az bir para ekleyerek resmi ve parayı geri koyun (küçük bir değerde de olabilir).

Her sabah bu hızlı para büyüsünü yaparsanız, istediğiniz şeyi gerçekten hızlı bir şekilde satın almak için yeterince para biriktireceksiniz! Üstelik tavsiyemize göre duygularınızı kontrol ederseniz, evren kolay para kazanmanıza yardımcı olacaktır!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now