Bağlama Büyüsü Yaptırıldığını Nerden Anlayabilirim?

Bağlama büyüsü yapılan kişinin etkilerini anlaması zor değildir. Çünkü bu büyü etkilerini belirli bir şekilde göstermektedir. Büyü etkisi altında olan kişi bile bunu fark edebilir. Genellikle büyünün etkilerini, büyü etkisi altında olan bireyden çok, büyü yapılan kişinin çevresinde olan kişiler anlamaktadır. Bu durumdan dolayı bağlama büyülerin etkisi yoğun olacağından herkes bu durumu farkında olabilir. Bu büyünün en çok rastlanan davranışları şu şekildedir;

 • Boğuluyormuş gibi hissetmek,
 • Sürekli yemek yemek,
 • Kendini bir yere bağlı hissettiğini düşündüğü için yer değiştirmekte zorlanır,
 • Sürekli aynı yere gitmek istemek,
 • Bir kişiden kopamama gibi belirtileri olabilir.

Bazı ilmi kaynaklarda, büyü nasıl yapıldığını bilmeyen bir kişi bu büyü ile uğraşırsa büyü belirtilerinin daha çok ortaya çıktığı bilinmektedir. Hatta bazı kişiler büyü etkileriyle baş edemedikleri bile olmuştur. Bu nedenle büyü yapan kişiler çok tecrübeli ve bilgili olmalıdır.

Eşime Yapılan Bağlama Büyüsünü Nasıl Bozabilirim?

Eşe yapılan bağlama büyüsünü bozulması sanıldığı kadar kolay bir işlem değildir. Bağlama büyüsünü fark eden kişi bir an önce harekete geçmesi gerekir. Kişi duruma müdahale etmek için ne kadar çok beklerlerse büyünün bozulma durumu o kadar zor olacaktır. Bağlama büyüsünü bozmak için ilk önce büyünün kimin tarafından yapıldığını bulmanız gerekir. Eğer büyüyü bir hoca veya medyum yaptıysa bozması için aynı kişiye gitmeniz daha iyi olacaktır. Fakat bazen bu bilgilere ulaşmak zor olabilir. Eğer bulamazsanız büyüyü bozdurmak için başkasından yardım alabilirsiniz. Büyü bozmak isteyen kişi bir gün boyunca çevresinde bulunan kimseyle konuşmaması ve kendi içine kapanması gerekir. Bunu yapmak zor olabilir. Fakat yaptığınız taktirde büyünün nasıl bozulduğunu anlayacaksınız. Büyüyü bozmak için gittiğiniz medyum veya hocalarda aşağıdaki özellikleri aramanız gerekmektedir. Bu sayede bozdurma fayda sağlayabilir;

 • Büyü bozacak olan kişinin erkek olması,
 • Büyü bozmak isteyen medyum veya hocanın daha önceden büyü bozma işlemi hakkında bilgili olması gerekir,
 • Büyü bozduracak olan kişi medyumun ve hocanın söylediklerinin dışında herhangi bir şey yapmaması gerekiyor,
 • Büyüyü bozacak olan medyum ve hocanın dini bilgisi güçlü olmalıdır.

Gideceğiniz hoca bu özelliklerdeyse, büyüyü bozdurma işlemlerine başlayabilirsiniz.  İşlemleri yaptırdığınızda sabırlı olmanız gerekir. Acele ederseniz sıkıntı yaşayabilirsiniz.

bağlama büyüsü

Bağlama Büyüsünün Etkili Olması İçin Hangi Duaların Okunması Gerekir?

Bağlama büyüsünü etkili bir hale getirmek için dualar okunarak tesiri hem daha hızlı olur, hem de büyü yapan kişide bulunan ruhani yorgunluğun alınmasını sağlamaktadır. Bu duaları okurken gereken kurallarına göre dua okumanız ve özeni göstermeniz gerekir. Aşağıdaki duaları okuduğunuzda tesiri daha da artacaktır;

 • Fatiha Suresi,
 • Felak Suresi,
 • Nas Suresi,
 • Esma ül Hüsna,
 • Ankebut Suresi,
 • Ayetel Kürsi.

Duayı okuduğunuzda her zaman kıble yönünde olmanız gerekir. Ayrıca gusül abdesti alınması da gerekir. Abdest alındıktan sonra temiz ve sessiz olan bir yere çökülür ve dualar okunur.

Bağlama Büyüsü Yaptırdığım Zaman Günaha Girer Miyim?

Bağlama büyüsü yaparsanız bir günahınız olmaz. İçinizde iyi bir niyet olduktan sonra hiçbir şey günah değildir. Eğer büyünün yapılması sırasında içinizde kötü niyet varsa günah sayılır.

Bağlama Büyüsü Yaptırmak İşe Yarar Mı?

Bağlama büyüsü her zaman işe yaramaktadır. Doğru kişilerin doğru zamanlarda yaptığı bağlama büyülerin tutmaması söz konusu değildir. Bağlama büyüsü tutar mı diye soru soran kişiler bu büyüyü daha öncesinde yaptırmış birine veya konuda bilgili bir hocaya ve medyuma danışabilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now