Avusturya’da Saça Büyü Yapan Medyumlar

Saç telleri ile yapılan büyüler genellikle bağlama büyüler arasında sayılır. Saç teli ve diğer kişisel eşyalar büyülerde sık kullanılan malzemelerdir. Bunun sebebi kişisel eşyalara söylenen özel tılsımlı sözler ile yapılan büyülerin kişi üzerinde kalıcı ve etkili sonuçlar yaratmasıdır. Saç teli büyüsü için ilk önce kime büyü yapılacaksa ona ait saç telinin getirilmesi gerekir. Bu saç teli Avusturya’daki medyuma verilir ve medyum saç teline çeşitli özel sözler söylenir. Bu sözler yerine bazı durumlarda dualar da edilir. Edilen dualar saç teli büyüsünde olumlu sonuçlar vermektedir.

Büyünü tutması ortalama 12 gün içerisinde tutmaktadır. Bu büyü yapılacak kişiye göre tutma süresi değişmektedir. Büyünün tutma süreleri aynı zamanda medyumların etkisine de bağlıdır. Bu alanda tecrübeli ve donanımlı medyumlara gidilmesinden sonra büyü hızlı bir şekilde tutacak ve çiftler birbirlerine daha bağlı olacaktır.

Yapılan büyü sonucunda evini terk eden kocalar geri dönecektir ve eşlerine ne kadar bağlı olduklarının farkına varacaktır. Aynı eşlerine yaptıklarından dolayı ne kadar pişman olduklarını söyleyecek ve hayatlarını geri kalanını eşlerini mutlu etmek için çaba sarf edecektir. Bağlanma ve aşk için yapılan saç teli büyüleri ile hem erkekler hem de kadınlar hayatlarındaki insana değer vermeye başlayacaktır. Bu büyü sayesinde platonik aşıklar aşklarına karşılık bulacak ve birlikte olacaklardır. Hayatının gerçek aşkını bulmak isteyenler Avusturya medyum hocalarla görüşmelidir.

Avusturya’da Birini Bağlamak İçin Medyumlar

Bağlama büyüleri diğer büyülere göre oldukça tesirli bir büyüdür. Genellikle kadınlar tarafından yapıldığı düşünülse de hem erkekler hem de kadınlara bu büyüler kolay bir şekilde yapılmaktadır. Bağlama büyülerinde çeşitli malzemeler kullanılır. Bu malzemeler arasında kişiye ait eşyalar ve fotoğraf yer alır. Bu büyü yapıldığı zaman eşyalara özel sözler söylenir ve sonra büyünün bekleme aşaması başlar.

Bağlama büyüsü için sıradan bir medyuma gitmemelisiniz. Büyünün etkili ve kalıcı olması için Avusturya’da medyum hocaları ile iletişime geçilmelidir. Medyumun yaptığı bağlama büyüleriyle ilgisiz olan çiftler birbirine bağlanmaya başlar. Bununla birlikte aldatan sevgililer veya eşlerin hem dili hem de gözü bağlanmış olacaktır. Gözü hayatındaki insandan başkasını görmeyecektir.

avusturya medyum

Yapılan büyünün etkisiyle evlenmek istemeyen kişiler bile hayatlarındaki insana daha çok aşık olacak ve ona bağlanacaktır. Bu çiftler zamanla sevdikleri insan ile evlenme planları kuracaktır. Avusturya medyum hocaya gidip bağlama büyüsü yapılması durumunda büyünün etkileri hemen görmeye başlayacaksınız. Ayrıca büyü bozma uygulaması yapılmadığı sürece büyünün etkisi kalıcı bir şekilde devam edecektir.

Avusturya’da Ölü Toprağı Büyüsünün Yapımı

Ölü topraklarla yapılan bu büyünün amacı çiftleri ayırmaktır. Büyünün yapım aşması için ölen bir kişinin toprağını alıp bir kavanoza koymanız gerekir. Daha sonra aldığınız toprağı medyuma verilir ve medyum kavanozdaki toprağa özel sözler söyler. Burada dikkat etmeniz gereken kavanozun hiçbir bir şekilde açılmamasıdır. Eğer kavanozun ağzı açılırsa büyü etkisini kaybeder ve istediğiniz sonuçları göremezsiniz.

Yapılan büyülerin tutma süresi bir ile iki hafta arasında değişmektedir. Avusturya’da ayrılık büyüleri yapan medyumların sayısı azdır. Bu büyüleri başarılı bir şekilde yapılması için Avusturya medyumlara gidebilirsiniz. Avusturya medyum her büyüleri yaptıktan sonra etkileri hızlı bir şekilde görülür.

Ölü toprağı büyüsüyle ayrılması imkansız olan kişiler ayrılır. Özellikle aldatılmış olan kadınlar eşlerini sevgililerinden ayırmak için bu büyüyü tercih eder. Büyü sonrası koca eşine döner ve sevgililerine karşı herhangi bir duygu hissetmez. Bu koca çocuklarına ve evine de daha bağlı olacaktır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now