At Nalı Büyüsü Nedir?

At nalı büyüsü yapmak oldukça etkili ve kolay olduğu için çok tercih edilen bir büyü çeşididir. At nalı büyüsü yapılan kişiye karşı sevgisi artar. Eğer sevgili veya eş ayrılmak istiyorsa, ayrılması mümkün olmayacaktır. Bu büyünün yapılması için gerçek at nalı gerekmektedir. Bu büyü hem kadınlarda hem de erkeklerde etkili olmaktadır. Özellikle sevgililer ve evli çiftler bu büyü uygulamasına başvurmaktadırlar.

At Nalı Büyüsü Nasıl Yapılır?

At nalı büyüsünün yapılabilmesi için gereken ilk malzeme at nalıdır. At nalı büyüye özel olması gerekmektedir. Daha önceden kullanılmış bir at nalı ile büyü yapılmamalıdır. Büyü yapımında safran mürekkebi gerekmektedir. At nalı büyüsü yapmak özen ve dikkat gerektirir. Bu nedenle tecrübeli ve bilgili bir medyum ve hoca seçmeniz önemlidir. Deneyimi yeterli olmayan hoca veya medyumla yapmış olduğunuz büyüler tutmaz. Safran mürekkebiyle İbranice ayetler yazılması gerekir. Büyüyü kim için yapılıyorsa o kişinin fotoğrafı olması gerekir. Daha sonra yazılan ayetlerin üzerine fotoğraf konulur. Daha sonra yaklaşık bir hafta boyunca kağıt parçalarına bakarak dualar okunmalıdır.

At Nalı Büyüsü Neden Yapılır?

At nalı büyüsünün yapma nedenleri aşağıda verilmiştir;

  • Birden bire sevdiğiniz kişi ile sürekli kavga ediyorsanız,
  • Ne söylerseniz söyleyin sevdiğiniz kişi size inanmıyorsa,
  • Kişi yaşadığı evinden nefret etmeye başladıysa,
  • Sevdiğiniz kişi mutluluğu artık dışarıda arıyorsa,
  • Kısa zamanda sevdiğiniz kişide büyük değişimler meydana geldiyse,
  • Konuştuğunuz her cümlede eşinize batıyorsa at nalı büyüsü yaptırmak isteyebilirsiniz.

At nalı büyüsü yapıldıktan sonra eğer ters bir etki oluştuğunu hissederseniz acilen bir önlem almanız gerekir. At nalı büyüsü bozma uygulamasını anında yaptırmanız gerekebilir. Kişi ne kadar uzun süre büyü altında kalırsa büyünün bozulması ihtimali mümkün olmaz.

At Nalı Büyüsü

At Nalı Büyüsü Ne Zaman Etki Eder?

At nalı büyüsünün tesir etmesi uzun sürebilmektedir. Bu nedenle sabırlı olmanız gerekir. Herkes için at nalı büyüsünün tesiri farklılık gösterebilmektedir. Bir kişide bir hafta içinde sonuç alınırken bir başka kişide sonuç 40 güne kadar sürebilir. Büyü etkisinin en önemli noktası büyüyü doğru yapılmış olmasıdır. Etkili bir şekilde at nalı büyüsü yapılmış olsa bile eğer büyüyü doğru kişiler tarafından yapılmazsa, büyünün tesiri olmaz.

Büyü genellikle 3 günün sonunda tesirini göstermektedir. Tesir günlerinde büyü yaptıran kişi kesinlikle büyü yaptığı kişiyle iletişime geçmemesi gerekir. Zaten büyü yaptırdığınız zaman, büyü yapılan kişi sizi arayacaktır. Eğer bu zarfında kişi sizle irtibata geçerse büyü kendiliğinden bozulmuş olacaktır. Büyü yaptığınız kişi ile göz göze gelmemeniz gerekir. Büyünün etkisi görülmeden hiçbir şey yapmayınız.

At Nalı Büyüsü Yaptıktan Sonra Ne Yapmam Gerekiyor?

At nalı büyüsü yapan kişiler büyüyü yaptırdıktan gereken uygulamaları doğru bir şekilde yapması gerekir. Eğer büyü sonrası yapılması gerekenleri yapmazsa, kişinin büyü tesiri uzun sürer. Büyü yaptırdıktan sonra mutlaka birine sadaka verilmesi gerekir. Sadaka miktarını hocaya veya medyuma sorabilirsiniz. Herkes kendi alım gücüne göre sadaka verebilir. Sadaka verilirken en önemli husus kişinin gerçekten yardıma ihtiyacı birinin olmasıdır. Eğer sadaka verdiğiniz kişinin paraya ihtiyacı yoksa o büyü tutmaz.

Sadaka için belirli vakıflardan faydalanabilirsiniz. Yardımı yaptıktan sonra mutlaka ödediğinize dair bir resmi belge veya dekont alın. Eğer kendi mahallenizde birine yardım edecekseniz, bu kişilere de yardım yapabilirsiniz. Sadaka vermek illa maddi anlamda zorunda değil. Birinin eğitim masraflarını karşılayabilirsiniz, birisine bir yemek verebilirsiniz veya düşen birisini kaldırmak bile sadaka sayılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now