Aşk Voodoo Büyüleri

Aşk voodoo büyüsünün, ya kötü kullanım ya da bencil amaçlar için doğaüstü büyünün geleneksel kullanımı olduğu bilinmektedir. Voodoo büyüler farklı kişiler tarafından birçok isimle bilinir, bazıları buna vudu, voudou, vundun, vodoun, voodoo ve daha pek çok isim kullanılmaktadır. Aşk voodoo büyüleri, insanların günlük yaşamlarında karşılaştıkları endişeleri çözmek ve sona erdirmek için kullanılır. Aşk voodoo büyüsü, harika sonuçlar elde etmek için birisinin onu toprak, ateş, su, hava gibi doğa unsurlarına bağlamasıyla yapılır.

Voodoo Tarihi

Kökeninin, Fransızlar tarafından köleleştirildiğimiz Batı Afrikalılardan geldiği söyleniyor. İnsanların çoğunun zenginlik, güç, savaşlar ve daha pek çok şey elde etmek için yapmaktadır. Harika sonuçları nedeniyle birçok kişinin tüm sorunlarını çözmek için pratik yapmasını sağlar. O günlerde ritüelleri yerine getiren insanlar, insanlar tarafından seçilmiyordu. Temel olarak, Tanrılar tarafından seçildiler ve bazen miras yoluyla tıpkı iktidar mirası gibi seçilmekteydi.

Dünyada var olan kara büyü uygulamalarından biridir. Eski çağlarda, ritüel sırasında hayvanların feda edilmesini içeriyordu, ancak zaman değiştirdi, insanlar hayvanları kurban etmeyi bıraktılar ve oyuncak bebekler, muska ve diğer pek çok malzeme gibi diğer eşyalara dahil ettiler. Günümüzde insanlar büyü yapmak için diğer malzemelere göre özellikle bebek kullanıyorlar.

Zengin Olmak İçin Voodoo Büyüsü

Günlük hayatımızdaki pek çok insan zengin olmak isterken çok fazla zorlukla karşılaşma eğilimindedir, para kazanmak için çok çalışmaya çalışırlar, ancak tüm sıkı çalışmaları hiç de harika bir sonuç alamadan döner. Ellerine geçen tüm başarısızlıklarından sonra, medyumlar büyük bir güç aramaya çalışırlar. Bu medyum gelen bu güce büyü gücü denir. Bu büyü, bir medyum veya psişik tarafından zengin olmak veya çok zenginlik kazanmak isteyen bir kişiye yapılır. Bu büyü, sırasında çok az malzemeye ihtiyaç duyulacak şekilde basittir.

Voodoo Aşk Büyüleri

Sizi istemeyen biri var mı, karşılığını bile beklemeden birine aşık oluyorsunuz, sizi sevebilmek için her şeyi yaptınız ama hepsi sizi reddetti. Endişelenmeyi bırakın ve voodoo aşk büyüleri yapmayı deneyin. Voodoo aşk büyüleri, evlenme teklifi alma, boşanma ve diğerleri gibi bir dizi sorunu çözer.

Aşk Voodoo

Kırık İlişkileri Yeniden Kurmak İçin Voodoo Büyüsü

İlişkiniz dağılıyor mu, sebebini bilmeden kopuyor mu, partnerinizden ayrıldınız mı ve onun size geri dönmesini mi diliyorsunuz, partneriniz ilişkiyi bitirmek istiyor ama bitirmek istemiyor musunuz? İlişkiniz için her şeyi yapmaya hazırsınız. O zaman ilişkinizi nasıl geri yükleyeceğiniz konusunda endişelenmeyi bırakın, sadece medyumla iletişime geçin.

Voodoo Büyüsü İle Sevdiğinizi Bağlayın

Voodoo büyüsünü ve sizi birisine bağlayacak büyüler, sizi hayatınızın geri kalanında partnerinizle bağlayacak bir seferlik büyülerdir. Bu büyü, varlık için partnerinizle olan şefkatinizi ve bağınızı artıracaktır. Sevgilin seninle olan hislerini artırmıyor gibi mi görünüyorsun, o zaman bağlama büyüleri yapmalısınız. Aşık olduğun biri var mı ama o seni tekrar sevmiyor gibi görünüyor, o zaman bu konuda daha fazla endişelenme, bağlama büyüsü için medyum ile iletişime geçin.

Medyumlar basit ritüellerini deneyecektir ve size bunun nasıl yapıldığını gösterecektir. Bir voodoo muskası, farklı renklerde voodoo mumu ve bıçak almanız gerekecek, bu eşyalar bu büyünün yapılması için gerekli olan malzemelerden bazıları. Tüm bunları aldıktan sonra mumları yakıp döngüsel bir şekilde yerleştirilir.

Onları yakmayı bitirdikten sonra, aşkınızın bir eşyasını bu mumların ortasına koyun, ardından muskayı alın ve dua okuyup büyü yapmaya başladıktan sonra bu beze yerleştirin.  Duaları okuduktan sonra bir bıçak alıp kolunuzu kesin. Tılsımdan kan akmasını sağlamak için bu yapıldıktan sonra muskayı alın ve aşkınıza verin. Bu tılsımla ne kadar çok kalırsa o kadar çok sizi hatırlayacaktır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now