Aşk İçin Güçlü Bir Bal Kavanozu Büyüsü

Bal kavanozu büyüsü uzun süredir kullanılıyor, ancak farklı bir etki için. Bal kavanozu büyüleri, birini size doğru tatlandırarak ve sevgi, nezaket ve uyumu teşvik ederek hareket eder.

Bal kavanozu büyüsünün arkasındaki teori nispeten basittir. Belirli bir kişiyi size karşı daha nazik, daha tatlı ve daha sevgi dolu olmaya teşvik etmek için bir tatlandırıcı, bir kavanoz ve bir dilekçe kullanırsınız. Kavanoz büyüsüyle ilgili harika olan şey, çok taşınabilir olmasıdır, yani büyü yapmaya meyilliysen nereye gidersen git büyülerini yanına alabilirsin. Bal kavanozu büyüsü, sempatik ve nazik sihrin güzel bir örneğidir.

Bu bal kavanozu büyüsünü birçok şey için kullanabileceğinizi biliyor muydunuz? En yaygın kullanım aşk için olsa da, senin gibi bir patronu daha çok yapmak için bir bal kavanozu büyüsü de kullanabilirsin. Belirli müşterileri sizinle çalışmaya veya bir yargıçla onları sizin lehinize yönlendirmeye teşvik etmek için kullanılabilir. Hayatınızdaki diğer insanlara karşı daha sevgi dolu ve nazik hissetmek için kendinize bir bal kavanozu büyüsü de kullanabilirsiniz.

Bu bal kavanozu büyüsünü kendi amaçlarınıza göre ayarlamak için yazdığınız dilekçeyi ve kavanozunuza eklediğiniz ekstra malzemeleri değiştirin. Şansı teşvik edecek bir bal kavanozu büyüsü için, bu şans çizim bitkilerinden bazılarını seçin. Kavanozu kendiniz için yapıyorsanız, bu öz sevgi bitkilerinden bazılarını kullanın. Bir müşteriyi sizinle çalışması için tatlandırmak istiyorsanız, bitkilerden bazılarını kullanmak isteyebilirsiniz.

Bal Kavanozu Büyü Malzemeleri

 • Küçük bir kavanoz. Burada amacınıza uygun bir kavanoz kullanın. Bu büyü için küçük pembe bir kavanoz kullanmayı seviyoruz ama güzel, berrak bir kavanoz da iyidir. Malzemelerinizi sığdırmak için yeterince geniş ağzı olan bir kavanoz seçin. Bunun dışında, istediğiniz kavanozu kullanmak için özgürsünüz. Size büyüyü yaptığınız kişiyi hatırlatan veya size aşkı hatırlatan bir şey öneririz. Kavanozun kapağında bir mum yakacağınız için ısıya dayanıklı kapaklı bir kavanoz kullanmayı tercih ederiz.
 • Burada istediğiniz tatlandırıcıyı kullanabilirsiniz. Vegan mısın ve bal kullanmak istemiyor musun? Bunun yerine rafine edilmemiş ham şeker kullanın. Şeker kullanma fikrinden hoşlanmıyor musunuz? Daha da rafine edilmemiş gidin ve pekmez kullanın. Hindistan cevizi şekeri, akçaağaç şurubu kullanabilirsiniz. Temel olarak, tatlandırıcı bir madde olduğu sürece sevdiğiniz herhangi bir şeyi kullanın.
 • Kağıt
 • Bir kalem
 • Sevgi otları. Buraya istediğiniz kadar çok veya az ekleyebilirsiniz. Büyüyü artırmak için lavanta, gül ve kakule ile birlikte tarçın kullanmayı seviyorum.
 • Küçük pembe veya kırmızı bir mum. Mum rengi, yaptığınız kavanozun ne için olduğuna bağlı olarak değişir. Başlamadan önce farklı mum renklerinin anlamlarını kontrol edin ve büyünüze uygun olanı seçin.

Bal Kavanozu Büyüsü

Aşk için Bal Kavanoz Büyünüzü Yaratmak

 1. Tüm malzemelerinizi bir araya toplayın
 2. Kalemini ve kağıdını al. Bu büyüyü yapmakta olduğunuz belirli kişinin adını kağıda 3 kez yazın.
 3. Kağıdı 90 derece döndürün.
 4. Kağıttaki diğer ismin üstüne 3x adınızı yazın. İsminiz isimleriyle çakışmalıdır (bu büyüyü kendiniz için yapıyorsanız, her iki kez de kendi isminizi yazın).
 5. Gözlerinizi kapatın ve 5 sakinleştirici nefes alın.
 6. Gözlerinizi açın ve üzerinde isimler bulunan dilekçeye odaklanın. Büyüden ne istediğini düşün. Bir aşkınız var ve o kişinin sizi fark etmesini mi istiyorsunuz? Bir sevgilin var mı ve bağı derinleştirmek mi istiyorsun? Zaten bir ilişkiniz var ve zaten var olan sevgiyi tatlandırmak mı istiyorsunuz? Bu dile güçlü bir şekilde odaklanın.
 7. Hazır olduğunuzda ve aklınızda ne istediğinizi sağlamlaştırdığınızda kaleminizi alın ve dilekçenizdeki isimlerin etrafına sürekli bir daire çizerek dileğinizi yazın. Daireyi yazarken hiçbir aşamada kalemi kaldırmadığınızdan emin olun. Dileğinizin başlangıcına geldiğinizde, daireyi mühürlemek için son kelimeyi birinciye bağlayın. Dağınıksa endişelenme, biz de el yazısı ile yazmakta kötüyüm! Önemli olan kalemi kaldırmamaktır. İsteğinizi nasıl yazacağınızı formüle etmekte sorun yaşıyorsanız, çemberi oluşturana kadar birkaç kelimeyi tekrar tekrar özetleyin ve yazın. “Mutluluğu ve nezaketi”, “sevgi ve çekiciliği” veya sadece “sevgiyi” defalarca kullanabilirsiniz.
 8. Dilekçenizin etrafına resimler çizin veya sizi mutlu edecek herhangi bir şekilde süsleyin. Dilekçenizi temiz ve düzenli tutmayı tercih ediyorsanız, bunu yapmak zorunda değilsiniz.
 9. Kağıdınızı alın ve diğer kişinin adının yazıldığı yönde ½ katlayın. 90 derece çevirin ve isminizin yazıldığı yönde tekrar ½ katlayın.
 10. Bu noktada dilerseniz dilekçenizi yağlarla meshetmeyi tercih edebilirsiniz. Küçük bir damla gül yağı veya lavanta yağı eklemek isteyebilirsiniz. Bu bir zorunluluk değildir, bu yüzden sadece isterseniz yapın.
 11. Seçtiğiniz kavanozu balınız / diğer tatlandırıcınız ve eklemek isteyebileceğiniz diğer bitkisel malzemelerle doldurun. Kavanoz, dilekçenizi kaplayacak kadar dolu olmalıdır.
 12. Katlanmış dilekçenizi yavaşça kavanozun içine itin ve tamamen suya daldırıldığından emin olun. Bala bir parmağınızla dokunun ve parmağınızı kaldırırken şunu söyleyin: Tatlım, senden bana güçlerini ödünç vermeni istiyorum, bana karşı tatlandır. Tıpkı bu balın tatlı olması gibi, (kişilerin adı) da benim için olacak.”
 13. Ballı parmağınızı dudaklarınıza değdirin ve dudaklarınızdan balı yalarken kişiyi düşünün.
 14. Kapağı kavanozunuza yerleştirin ve kapatın.
 15. Mumunuzu alın ve kapalı kavanozun üstüne koyun.
 16. Mumu yak. Dilekçenizi ve büyüden ne istediğinizi burada tekrar düşünün. Bu niyeti belirleyin ve elinizden geldiğince güçlü bir şekilde odaklanın.
 17. Mumun yanmasına izin vererek yangın güvenliği uyguladığınızdan ve mumu yanıcı herhangi bir şeyden uzak tuttuğunuzdan emin olun.
 18. Mum tamamen yandığında kavanozu alın ve güvenli bir yerde saklayın. Kavanozun üzerinde mum olabilir ama bu orada tutulmalıdır.
 19. Büyüyü güçlendirmek için 15-18 arasındaki adımları istediğiniz sıklıkta tekrarlayın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now