Aşk Evliliği İçin Etkili Kara Büyüler

Her kadın aşkı hayal eder. Sadece sevmek değil, sevilmek de istiyor. Maalesef birçok kadın bir noktada hayat arkadaşlarında hayal kırıklığı yaşıyor. Ruh arkadaşını bulmak zor ama mümkün ve bu, aşk evliliği için etkili kara büyü büyülerinin çok yardımcı olabileceği yerdir.

Bir Aşk Evliliği İçin Kara Büyü Ritüeli

Bir aşk evlilik ritüeli çok karmaşık bir sihir türüne aittir. Etkili kılmak için, yalnızca açıklanan tüm eylemleri doğru bir şekilde gerçekleştirmek değil, aynı zamanda nihai sonucu doğru şekilde düşünmek, hayal etmek ve görselleştirmek de önemlidir.

Ayini gerçekleştirmeye başlamadan önce kendinizi hazırlayın. Ruh eşinizi bulabileceğinizden ve sihrin bu konuda müttefikiniz olacağından emin olmanız gerekirken, tüm rüyalarınızın ve düşüncelerinizin olumlu olması gerektiğini unutmayın. Kocanız olarak nasıl bir adam görmek istediğinize önceden karar vermeye çalışın ve en küçük ayrıntılara dikkat ederek onun neye benzeyeceğini düşünün.

Kocanız uzun olmalı mı? Gözlerinin ve saçlarının rengi ne olacak? Dudakları ne şekilde olacak? Yaşamak için ne yapacak? Sana nasıl davranacak? Tüm önemli detayları belirterek gelecekteki kocanızın bir portresini oluşturun. Cesur ol! Daha fazla ayrıntı daha iyidir. Tam olarak ne istediğinizi bilmeden, bir yüksek gücün desteğine güvenemezsiniz.

Eski Bir Slav Ritüeli! Mutlu Bir Evlilik İçin Kara Büyü

Yüzyıllardır Rus kadınlarına aşkı bulmaları veya kocayla var olan ilişkilerini geliştirmeleri için yardım eden eski, etkili ve güzel bir büyü. Bu büyülü ritüeli gerçekleştirmek için Tanrıça Makosh’a hediye olarak getirmek üzere iki eşya hazırlamanız gerekir. Biri diğerinden önemli ölçüde daha büyük olduğu sürece istediğiniz her şeyi kullanabilirsiniz. Bazı kaynaklara göre, büyük anneannelerini genç ağaç dallarını hediye olarak kullandılar.

  • Sabah erken kalkın, balkona veya dışarı çıkın ve Tanrıça için hazırlanan hediyeleri alın. Yüzünüzü güneşe çevirin ve küçük hediyeyi sağınıza ve büyük hediyeyi sola doğru atın. Dileğinize odaklanın (aşkı bulun, sevdiklerinizi çekin, mevcut ilişkinizi geliştirin vb.) ve fısıldayın,
  • Anne Makosh, lütfen hediyeleri benden al. Görünürler, ancak algılanamazlar. Onları kendim için saklayabilirim ama sana veriyorum anne. Umarım Makosh, aşkı bulmama yardım edersin ve hediyeler karşılığında bana sağlık, mutluluk ve neşe verirsin. Tüm dünyada barış ve uyum olsun. Tüm canlılar için yaşam olmasına izin verin. Yardımın için teşekkürler anne.
  • Eve geldiğinizde yüzünüzü silmeden soğuk suyla yıkayın. Birkaç hafta içinde hayatınızda bazı büyük değişiklikler olduğunu fark edeceksiniz. Korkma. Her şey harika olacak.

Hayallerinizin gerçekleşmeye başladığını görür görmez, güzel bir şişe kırmızı şarap alın ve yere dökün. Tanrıça Makosh’a yardımı için minnettarlığını böyle ifade ediyorsun. Bunu yaparak, ihtiyaç duyulduğunda ona defalarca ulaşabilmek için Tanrıça ile iyi bir bağlantı kuracaksınız.

Aşk Evliliği İçin Etkili Kara Büyüler

Kırmızı Külot Ritüeli

Bu belki de bir erkeği hayatınıza çekmek için en kolay Symoron ritüeli. Bu ritüeli her ayın 11. gününde gerçekleştirebilir ve hayalleriniz gerçekleşene kadar her ay tekrarlayabilirsiniz.

  • Yeni bir kırmızı külot alın. Ilık musluk suyuna batırın ve erkeğinizi ayrıntılı olarak düşünün. Külotu avizeye üç kez atın ve 3 gün orada bırakın. Ona her baktığınızda, mükemmel erkeğinizle tanışmış gibi hissetmeye çalışın.
  • Külotunuzu fırlatırken niyetlerinizi ve hayallerinizi anlatın. Külot sıkıştığında ayağını yere vur ve parmaklarını üç kez şıklat.

Daha iyi ve daha kolay bir aşk büyüsü bilmek ister misin? Bizimle iletişime geçin, size nasıl yapacağınız konusunda yardım edebiliriz ve makalelerimizi inceleyebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now