Aşk Büyüsünün Uygulanması

Aşk büyüsü ritüellerinde muhakkak medyum veya hocaya gidilmelidir. Çünkü, medyum veya hoca size kimin size aşık olmasını istiyorsanız, o kişinin kişisel bilgilerini sizden isteyecektir. Bu bilgilerle medyum ve hoca kişiye özel olarak muska ve vefk hazırlayacaktır. Bu muska veya vefk içerisinde aynı zamanda Kuran-ı Kerim’de yer alan dualar da yer almaktadır.

Muska ve vefkin hazırlanması sonucunda aşık olunması istenilen kişinin içeceğine veya yemeğine yazılan vefki koyarak direkt etkisini göstermesini sağlayabilirsiniz. Ayrıca hazırlanan muskayı evde kimsenin göremeyeceği bir şekilde saklanması sonucunda aşk büyüsü ritüeli başarılı bir şekilde olacaktır.

Aşk Büyüsünü Kimler Yaptırabilir?

Aşk büyülerini herkes yaptırabilir. Özellikle platonik olarak birine aşk besleyen kişi, karşısındaki kişinin de aynı sevgi ile karşılık vermesini sağlamak için aşk büyüsü yapabilir. Bununla birlikte sevgililer ve evli çiftler de ilişkilerinde sorun yaşayanlar problemi çözmek için aşk büyüsü yaptırabilir. Bu büyü ile ilişkilerde ve evliliklerde daha çok sevgi ve sadakat kavramları ortaya çıkacaktır. Bunun dışında aşk büyüsüyle kavuşamayan sevgililer istedikleri kişiye kavuşarak sonsuza kadar mutlu olabilirler.

Aşk Büyüsü Kuvvetli Mi?

Aşk büyüsü çok etkili sonuçlar veren bir büyüdür. Bu büyüyü uzman medyum hocalar tarafından ve doğru şekilde yapılması durumunda büyü etkisini yaklaşık bir haftadan kısa bir sürede göreceksiniz. Bu büyü kuvvetli olduğu için, etkisini birkaç gün içerisinde göstermektedir. Aşk büyüsü yapıldıktan sonra istediğiniz kişi size kısa sürede bağlanmasını ve aşık olmasını sağlayabilirsiniz. Böylece dilediğiniz kişiyle sonsuza kadar huzurlu ve mutlu bir şekilde yaşamaya başlayacaksınız.

Aşk Büyüsü

Aşk Büyüsünün Dindeki Yeri

Aşk büyüsü yapılması dinde hiçbir zaman kabul edilmemektedir. Çünkü bütün büyülerin uygulanması ve yapılması Allah’a şirk koşmak olarak nitelendirilmektedir. Bu yüzden aşk büyüsü ritüeli uygulanması sonucunda kişi, günaha girmiş olur. Aşk büyüleri dinimizde her zaman haram olarak kabul edilmiştir. Bu yüzden aşk büyülerini yaptıran herkes, öteki dünyada cehenneme gidecektir. Bu nedenle aşık olmasını istediğiniz kişi için Allah’a dualar etmeniz gerekir. Eğer, büyüyü yaptırmış ve daha sonra bozdurduysanız Allah’a tövbe etmeniz gerekir ve Allah bütün günahlarınızı affedilmesini talep etmelisiniz. Bu yüzden aşk büyüsü yaptırırken çok iyi düşünmeniz gerekir.

Aşk Büyüsünün Yok Edilmesi Nasıl Olur?

Aşk büyüsü bozulması oldukça zor bir büyüdür. Bu büyünün bozulması için aşk büyüsünü yaptırdığınız medyuma veya hocaya tekrar gidilmesi gerekir. Medyum veya hocanın hazırlayacağı yeni büyü sayesinde aşk büyüsünün etkisi tamamen ortadan kalkmaktadır. Bunun dışında medyum ve hoca size özel olarak büyünün bozulması için vefk ve dualar hazırlar. Bu vefkin hazırlanmasında aşk büyüsünün etkisi yapıldığı kişinin üzerinden sonsuza kadar uzaklaşır.

Aşk büyülerini bozulmasında Kuran-ı Kerim’de yer alan ayetlerin ve suretlerin de etkisi oldukça yüksektir. Özellikle bu sureler ve dualar her gün kılınan sabah ve yatsı namazlarından sonra okunması gerekir. Bu uygulamalarla aşk büyüsünün etkisi tamamen yok olacaktır. Bu sayede büyü etkisi kalan kişinin davranışları eski haline dönecektir. Aşağıda aşk büyüsü bozmak için etkili duaları detaylı olarak verilmektedir.

  • Nas Suresi: Bismillahirrahmânirrahîm. Kul, euzü birabbin nâs, melikin nâs, ilâhin nâs, min şerril vasvasil hannas, elleziy yuvesvisu fiy sudûrin nâs, minel cinneti ven nâs.
  • Felak Suresi: Bismillahirrahmânirrahîm. Kul e’ûzü birabbil felak, Min şerri mâ halak, Ve min şerri ğasikın izâ vekab, Ve min şerrinneffâsâti fil’ukad, Ve min şerri hâsidin izâ hased.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now