Aşk Büyüsü Etkileri ve Belirtileri Nelerdir?

Aşk büyüsü ile istenilen kişi kolayca aşık edilebilirsiniz. Aşk büyüsünün kuvvetli tesiri sayesinde aynı zamanda sevgilinizi kendinize bağlamanız mümkündür.

Aşk Büyüsü Neden Yapılır?

Aşk büyüsü çiftleri birbirlerine aşık olmasına sebebiyet vermektedir. Bu büyü ile eğer platonik olarak birine aşıksanız onunla aşk yaşamaya başlarsanız. Aşk büyüsüyle birlikte kimi etkilemek isteniyorsanız, o kişi size ilgi duymasını sağlayacaktır. Büyü sayesinde imkânsız denilen aşklar da yaşanmış olacaktır. Aşk büyüsü ile hem erkekler hem de kadınlar sevdiği kişi ile birlikte olur. Bununla birlikte aşk büyüsüyle kişiyi bağlamak da mümkündür. Sevgiliyi veya eşinizi, aşk büyüsü ile kendinize bağlayabilirsin. Aşk büyüsü ile gerçek sevgiye ve aşka kavuşabilirsiniz.

Aşk Büyüsünde Uzman Medyum

Aşk büyüsü için bir hocaya veya medyuma yaptırılması gerekebilir. Aşk büyüsü diğer büyülere göre daha kuvvetli etkiye sahiptir. Aşk büyüleri hemen etkisini gösteren ve uzun süre devam eden bir büyüdür. Bu nedenle hataya yapmadan bu büyüyü yaptırmanız gerekir. Aksi halde sorunlarla karşılaşabilirsiniz.

Bazı büyüler hatalardan dolayı tepki gösterebilir. Eğer yanlış yapılırsa ters tepki göstererek büyü yapılan kişi, size karşı nefret etmeye başlayabilir. Bunun yanı sıra aşk büyülerinde çeşitli dualarda edilir ve tılsımlı sözler söylenir. Bu sözlerde de telaffuzlarında hata yapılmaması gerekmektedir. Dua veya tılsımlı sözlerde yapılan harf hatalarında sorunlar çıkabilir. Bu nedenle iyi bir araştırma yapma bu konuda kendini geliştirmiş hoca veya medyumlara başvurulması gerekir.

Aşk Büyüsü

Aşk Büyüsü Sonucunda Ne Olur?

Aşkın büyüsü yapıldıktan sonra kişide derin duygular oluşmaktadır. Aşk büyüsü ile kişi size sürekli sevdiğini söyleyecektir. Sizinle vakit geçirmek isteyecektir. Bununla birlikte gece rüyasına girebilirsiniz. Bu büyü ile eski sevgilinizi geri getirmek de mümkündür. Büyü yaptıktan sonra eski sevgiliniz sizi özlemeye başlar ve görüşmek için sizi arayacaktır. Bu şekilde eski sevgilinizle tekrardan sevgili olabilirsiniz.

Aşk büyüsü sadece sevgililere yapılmaz. Aynı zamanda eski eşinize de yapabilirsiniz. Büyüyü yaptığınız kişi ailesine ve varsa çocuklarına karşı daha fazla bağlı olacaktır. Bununla birlikte aldatmaya meyilli olan eşler için de bu büyü sayesinde daha sadık olurlar. Büyü yaptırdıktan sonra gözleri sizde başka kimseyi görmeyecektir. Aşk büyüsü ile çiftler arasında saygı ve muhabbet artacaktır. Daha önce birbirinden hoşlanmayan kişiler de bu büyü sayesinde hoşlanmaya başlayacaktır. Ayrıca aşk büyüsü elektriklenmenin oluşmasına da neden olmaktadır. Bu sayede ilk görüşte aşk duygusu oluşabilir.

Aşk Büyüsünün Tarifi

Aşk büyüsü yapılmadan önce medyum veya hocalar sizden birtakım malzeme isteyecektir. Bu malzemeler büyünün yapılacağı kişiye ait olması gerekir. Örneğin; sevgilinize ait saç veya tırnak ile büyü yaparlar. Bunun sıra kime büyü yapılacaksa, o kişinin resmi de istenir. Bu malzemelerin toplanması ile büyü malzemeleri tamamlanmış olur. Malzemeleri alırken kalınlığına da dikkat edilmesi gerekir. Ayrıca eğer yanlış birinin örneklerini veya resmini alırsanız büyü başkasına olacaktır. Bu nedenle malzemelerin doğru bir şekilde alındığına dikkat edin. Büyünün ilk aşaması bittikten sonra ikinci aşaması başlar.

İkinci büyü ise tılsımlı sözler ve dua okuma aşamasıdır. Bu uygulamada medyum veya hoca kendi tecrübesini ortaya koyar. Büyünün daha tesirli ve hızlı tutması için sizlere dua ve tılsımlı sözler söyleyebilir. Bu söylenilecek sözler büyünün yapılacağı kişinin fotoğrafına bakılarak söylenir. Aşk büyüsünü yaptıktan sonra bekleme evresi başlar. Büyünün bekleme süresinde sabırlı olunması gerekir. Büyüme süresi büyüyü yapan kişiye ve büyünün yapıldığı kişiye bağlı değişkenlik göstermektedir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now