Aşk Büyüsü Anında Etkili ve Kalıcı Tesirli

Aşk büyüsünün etkisi yaklaşık 10 ile 20 gün arasında neticesini göstermektedir.  Aşk büyüsü ile platonik aşklar bile karşılık bulur.

Aşk Büyüsü Tarifi Nasıl Uygulanır?

Aşk büyülerinin tesirli olabilmesi için yapılan işlemler şu şekildedir;

  • Bir tane beyaz mum alın.
  • Mumun üzerine aşık edilmesi istenilenin kişinin ismi yazılır.
  • Sonra mum yakılır.
  • Yuvarlak olacak şekilde gül yaprakları yere konur. Gülün rengi kırmızı olması gerekir.
  • Mum sönene kadar beklenmelidir.

Bu büyü gece 12’den sonra yapılması gerekir. Mum tahminen sabah saatlerine kadar yanmaya devam edecektir. Ritüelin tesiri 3 gün içerisinde belli olacaktır.

aşk büyüsü nasıl yapılır

Aşk Büyüsünün Etkileri Nelerdir?

Aşk büyüleri hem fiziksel hem de duygusal olarak anlaşılır. Büyü yapımından sonra duygusal olarak sürekli heyecanlanma yaşanacaktır. Büyü yapılan kişi sizi gördüğünde heyecanlanmaya başlayacaktır. Sürekli sizinle görüşmek isteyecektir. Daha önce ilgisini çekemediğiniz kişi artık gözü sizden başkasını görmeyecektir.  Sürekli sizle konuşmak isteyecek. Aşk büyülerinde duygusal etkilerin yanı sıra fiziksel etkilerinden bir tanesi uykusuzluk durumudur. Kişi genellikle geceleri uyumakta zorluk çekecektir. Gece uykusuzluk sorunu yaşadığı için gün içerisinde sinirli hali olacaktır.

Aşk Büyüsü Yanlış Yapıldığında Ne Olur?

Aşk büyülerinde yanlış yapılması halinde kişilerde ters davranışlar görünebilir. Kişi size aşık olması gerekirken daha çok nefret edebilir. Sürekli tersler konuşmak istemez ve tersler. Bu nedenden dolayı büyüleri uzman kişiler tarafından yapılması gerekmektedir. Pek çok medyum hoca olsa da bu alanda deneyimli birinin seçilmesi hem büyü yaptıran hem de yapılan kişi için olumlu etkiler bırakır. Aşk büyüsünde kullanılan malzemeler büyünün kalitesini ve tutma süresini belirler. Yanlış malzemeler ile yapıldığı taktirde olumsuz etkiler görülmektedir.

Aşk Büyüsü Kocaya Nasıl Yapılır?

Kocanızı aşık etmek için yapılan büyülerde kullanılan malzemeler kocanıza ait eşyaların olması gerekir. Eğer eşiniz size karşı ilgisiz ve geri kazanmak isteniyorsa hem aşk hem de bağlama büyüsü yapılabilir. Bunun için kocanızın saç teli istenir. Saç teli bir kağıda koyulur ve medyuma verilir. Daha sonra malzemeye dua ve tılsımlı sözler okunur. Son olarak kocanızın adı söylenir. Bu şekilde uzakta olan kocanıza büyü yapılır. Özellikle evini terk eden veya aldatanlara yapıldığında evine geri dönecektir. Eşiniz hata yaptığını anlayacak ve pişman olacaktır. Bu büyü kısa sürede neticesini gösteren bir büyüdür.

Aşk Büyülerinde Canbar Büyüsü Nasıl Yapılır?

Canbar büyüsü ile aşık etmek için ceylan derileri kullanılır. Diğer büyü çeşitlerinden daha etkili olduğu için yapımı sırasında dikkatli olunması gerekir. Büyünün yapım aşamalarını aşağıda tek tek verilmektedir;

  • Canbar büyüsü için ilk önce ceylan derisi bulunur.
  • Ceylan derisi üzerine aşık edilecek kişinin adı yazılır.
  • Büyü yapımında sureler okunur.

Canbar büyüsü yapımında bu bilgilere ihtiyaç duyulur. Büyü yapılan kişinin adı, soyadı, yaşı, mesleği ve anne adı gerekir. Bu bilgileri medyum hocaya verilir. Canbar büyüsü hem sevgililere hem de eşlere yapılabilir.

Aşk Büyüleri İle Kısmet Açılır Mı?

Kısmetini açmak isteyen kişiler aşk büyüleri ile açtırabilir. Birinden karşılık bulamayan veya hoşlanan kişilere kendine aşık etmek için yapılır. Aşk büyüleri etkisi sayesinde kısa sürede evlilik yoluna gidilebilir. Evlenmek istemeyen kişiler ve evlilikten korkanlar bile evliliğe adım atacaktır. Evlendikten sonra huzurlu ve mutlu hayatları olacaktır. Hem erkeklere hem de kadınlara istedikleri taliplerini evliliğe ikna edecektir. Bu büyü için mutlaka bir medyum hocaya gidilmelidir. Evde de yapabilirsiniz ancak etkisi hızlı bir şekilde yansımaz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now