Anında Çalışan Güçlü Aşk Büyüsü

Belirli bir kişinin sana aşık olmasını istediğinde bir aşk büyüsü kullanmak cazip geliyor. Ancak dikkatli olmalısınız çünkü en iyi sonuçlar için bir büyü doğru şekilde yapılmalıdır.  Niyet tezahürü yoluyla çalışırlar. Aşağıdakiler, hedeflerinize ulaşmak ve hayatınızda aşkı çekmek için güvenli aşk büyülerini kullanma konusunda ipuçlarıdır.

Aşk Büyüleri Nasıl Kullanılır?

Aşk Niyetlerinize Dikkat Edin

Bir büyü kullanmanın en iyi yolu, sevgilinizi mümkün olan en iyi niyetleri kullanarak hayatınıza çağırmaktır. Niyetiniz belirli bir kişinin size aşık olmasıysa, özgür iradelerine aşık olduklarından emin olun.

Aşk Niyetinizi Çağırmak İçin Bir Ritüel Yapın

Bu niyete başvurmanıza yardımcı olacak ritüelleri öğrenin ve ustalaşın. Yapmak istediğiniz büyüye bağlı olarak ritüel türlerini ve bunların nasıl değiştiğini öğreneceğiz. Her zaman ne istediğinize dikkat edin ve güdülerinizin olumlu ve sevgi dolu olduğundan emin olun.

Dua, ritüelin bir parçasıdır ve gerçekten hayalinizdeki eşi aramaya çalıştığınızda gerçekleşir. Bu, sürecin en önemli kısmıdır, bu nedenle çağrı rehberinize gelince dikkatlice dinleyin.

İnancınızı Eyleme Geçin

En güçlü büyüyü yapsanız bile, hayalinizdeki sevgiliniz kapınızda görünmeyecek! Belirli bir kişiyle ilgilenirken flört etmek ve kişiye mesaj atmak gibi eylemlerde bulunmalısınız. Her zaman aşka açık olun ve romantizminizin gelişmesini istediğinizde kapanmayın.

Anında Çalışan Güçlü Aşk Büyüsü

Belirli Malzemelerle Aşk Büyüsü Yaratın

Ritüeller, niyetlerinizi fiziksel dünyaya taşımak için özel malzemeler gerektirir. Kullanacağınız materyaller, kullandığınız büyü türüne bağlı olacaktır. Aşk büyüleri yapmanın farklı yolları için aşağıyı okuyun.

Adım Adım Aşk Büyüleri Nasıl Yapılır?

Bir büyü, sürece, sahip olduğunuz nesnelere ve bunları ne zaman kullanabileceğinize bağlı olarak değişebilir. Aşağıdakiler, sadece birkaç temel malzeme ile evinizde kolayca yapılabilecek bazı ilginç aşk büyüleri. Bunları sevgilinizi büyüleriyle çekmek için kullanabilirsiniz, sadece açık fikirli olmayı unutmayın.

Mum İle Aşk Büyüsü

Sevgi dolu niyetlerinizi ışıksız bir mum kullanarak iletin. Yani, şu anda, aşk hayatınızda olmasını istediğiniz şeyi gerçekten tekrar etmelisiniz. Söyleyebileceğin şey, ‘Bu mum yanarken aşkım bana gelsin’ gibi bir şey olabilir.

Bunu yüksek sesle veya zihninizde söyleyebilirsiniz, sadece dileğinize konsantre olun ve buna gerçekten inanın. Çağırdıktan sonra, mumu yakmanız ve mumun yanmasına izin vermeniz gerekir. Böylelikle büyünüz hayalinizdeki sevgilinize doğru yol alacaktır. Mum tamamen yanmalıdır, bu yüzden bunu aklınızda bulundurun ve sabırlı olun.

Bir Kurdele Kullanarak Aşk Büyüsü

Yeni Ay sırasında bir kurdele (aşk renkleri olduğu için kırmızı veya pembe gibi renkler kullanın) ve iki nesne kullanın. Nesneler mum veya eldiven gibi herhangi bir şey olabilir. Tek şey, çift olmaları gerektiğidir. Seçtiğiniz nesnelere duygusal olarak bağlı olmanız en iyisidir.

Bir öğenin sizi temsil etmesine izin verin ve diğeri hayalinizdeki sevgiliniz olsun. ‘Bu eldivenleri birbirine bağladığımda rüya aşık bana yaklaşsın’ gibi çağrılar yaparken iki nesneyi şeridin ucuna bağlayın.

Her gece, nesnelerinizi birbirine yaklaştırın ve çağrınızı okurken kurdeleyi tekrar bağlayın. Seçtiğiniz nesneler birbirine değene kadar bunu yapmaya devam etmeli ve ardından bir hafta bekletmelisiniz. Şerit büyüsü bu şekilde çalışır ve hayatınızda aşkı kendine çeker.

Aşk Büyüsü ve Gül

Gül yapraklarını toplayın ve hareket eden suyun yanına götürün. Dış mekan suyu bu amaç için en iyisidir, ancak musluk suyu da kullanabilirsiniz. Ardından, ideal eşinizi görselleştirmeyi deneyin veya daha iyisi eşinizin sahip olmasını istediğiniz ideal nitelikleri görselleştirin. İkincisi, çok spesifik olmadığı için bu büyüyü yapmanın en iyi yoludur.

Şimdi, çağrınızı düşünün ve ‘evren, dileklerimi yerine getirin ve bu yaprakları size gönderirken bana hayallerimi sevgimi gönderin’ gibi bir şey söyleyin. Güçlü bir irade tutun ve dileklerinizin saf olduğundan emin olun.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now